Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011-09-17 Mistrovství ČR v Kožlanech

18. 9. 2011

Avizovaná nepříjemnost v podobě porostu kukuřice vedle letiště, se po příjezdu do Kožlan stala skutečností. První dojem - tady se soutěž rozhodně konat nemůže. Po příjezdu v sobotu ráno nás navíc přivítala duha s drobná dešťová přeháňka. Přesun celé kolony aut směrem na západ nás všechny dostal do větší vzálenosti o nebezpečné kukuřice a směr větru umožnil využít plochu mezi obcemi Kralovice a Kožlany. Soutěž tak proběhla za příjemného slunečného počasí s rozumnou sílou větru.

Několik postřehů:

- několik přistání v kukuřici ( za motoráře jen Jarda Blatný )

- poškozené tři motorové modely, Bohuše Botka - špatně naladěný motor, Josefa Blažka - přistání při houpání modelu a můj - moje blbost a špatné odhození ( chybí ternink a to se pak nemůžu divit )

- spolehlivý výkon Pavla Matochy - neudělal žádnou chybu a model má prostě v ruce

- smůla Jardy Blatného v posledním kole - chyběly 3 sekundy - smůla a zase smůla

- Jindra Michálek poprvé na soutěži použil motor s reduktorem

- podle informací dva ukradnuté modely ( ne motoráky )

- vyhlášení výsledků jen pro hrstku skalních, kteří zůstanou ak do konce

- vyhodnocení ČP 2011 až úplně na závěr, osobně doporučuji provést hned na úvod při společném nástupu všech jako celkové vyhodnocení u ukončení této soutěže ( po mistrovství, když se ještě čeká na rozlétávání tam už opravdu nikdo nezůstane )

A ještě výsledky: 1. Pavel Matocha,  2. Jaroslav Blatný,  3. Jindřich Michálek - po zásluze letos tři nejúspěšnější v průběhu celého roku i ve světovém poháru.

snimek-031.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář